Çok tartışılacak görüntüler: Montella yaptı Arda bakakaldı

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024) F Grubu son maçında 26 Haziran Çarşamba günü Çekya ile karşılaşacak A Milli Futbol Takımı, mücadelenin hazırlıklarına bugün akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla başladı.

11 BAŞLAYAN OYUNCULAR SALONDA YER ALDI

Teknik Direktör Vincenzo Montella yönetiminde gerçekleşen idmanda dünkü Portekiz müsabakasına 11’de başlayan futbolcular salonda yenileme çalışması yaptı. Diğer oyuncular koşu ve ısınma ile başladıkları ilk 15 dakikası basına açık olan antrenmana, top kapma ve pas çalışmasıyla devam etti.

ARDA GÜLER İLE ARASINDA İLGİNÇ DİYALOG

Çekya maçı öncesi antrenmanında Arda Güler, as takımla çalışmak için yelek giydiği esnada Teknik Direktör Montella’nın Arda’nın elinden yeleği çektiği ve ayırdığı görüldü. Arda o anlar sonrası büyük bir şok yaşadı ve bakakaldı.

PORTEKİZ MAÇINDA OYNATMAMASI TEPKİ ÇEKMİŞTİ

Milli Takımımızın yenik ayrıldığı Portekiz maçından sonra tartışmalar başlamıştı. İtalyan teknik direktör Vincenzo Montella’nın son maçta İtalya’da top koşturan Hakan Çalhanoğlu’nu oynatması ve Arda Güler’e şans vermemesi komplo teorilerine konu olmuştu.

Montella’nın Arda’ya yönelik bu hareketi Odatv’nın daha önce gündeme getirdiği “Günün komplo teorisi: İtalyan lobi Arda Güler’i oynatmıyor” haberini doğrular nitelikte.

Günün komplo teorisi: İtalyan lobi Arda Güler’i oynatmıyorGüncel

80 BİN PAYLAŞIM YAPILDI

Sosyal medyada büyük yankı uyandıran görüntüler sonrası X’te konuya ilişkin 80’den fazla paylaşım yapıldı. #EvladınaSahipÇıkTürkiye etiketi ile yapılan paylaşımlarda birçok kullanıcı Montella’nın hareketine tepki gösterdi.


TFF NE DİYECEK

Türkiye’nin en genç yeteneklerinden biri olan Arda Güler’in Montella tarafından kesildiği iddiaları sonrası Türkiye Futbol Federasyonu’nun ne yanıt vereceği ise merak konusu oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir